Zabiegi dla cery dojrzałej

Zabiegi dla cery dojrzałej
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cera dojrzała wymaga specjalnego traktowania. Gorzej znosi trudne warunki atmosferyczne, szybciej widać na niej zmęczenie i słabszą dietę, ale mimo to wystarczy odrobina delikatnej pielęgnacji, by odwdzięczyła się pełnym blaskiem i zdrowym wyglądem. Istnieje cała lista zabiegów kosmetycznych do wykonania zarówno w domu, jak i w profesjonalnych gabinetach – jakie więc warto wybrać, by wspomóc cerę dojrzałą?

Redukcja zmarszczek i poprawa elastyczności skóry w domu i w gabinecie kosmetycznym

Zabiegami, które możemy wykonać w domu, są przede wszystkim delikatne masaże i odpowiednie nawilżenie. Dobrze dobrane kremy przeciwzmarszczkowe nawilżą, odżywią i ujędrnią, a masaże – chociażby koniuszkami palców – pobudzą mikrokrążenie i poprawią elastyczność skóry twarzy. W ten sposób uda nam się spłycić zmarszczki, zredukować worki pod oczami i nieco wzmocnić napięcie naskórka. Gdy poszukujemy bardziej profesjonalnych zabiegów, warto jednak udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie wykonamy chociażby złuszczanie bardziej skutecznymi od domowych mieszanek peelingami chemicznymi.

Wszelkie zabiegi z zastosowaniem laserów to także propozycja dla tych, którzy oczekują spektakularnych efektów. Fotoodmładzanie czy zastosowanie lasera frakcyjnego to świetne sposoby na spłycenie bruzd, usunięcie drobnych zmarszczek i poprawę owalu twarzy, natomiast jeśli chodzi o profesjonalne masaże takie jak endermologia twarzy Poznań jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy duży ich wybór i dopasujemy do swoich potrzeb i oczekiwań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*