Kto powinien pomyśleć o zakupie pieczątki firmowej?

Kto powinien pomyśleć o zakupie pieczątki firmowej?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy przedsiębiorca, którego działalność nie polega jedynie na świadczeniu usług ciągle temu samemu zleceniodawcy na zasadzie samozatrudnienia, prędzej czy później powinien zaopatrzyć się w firmową pieczątkę. Wygląda ona znacznie bardziej profesjonalnie niż dane wypisane długopisem, a także po prostu upraszcza wszelką robotę papierkową i znacznie ją przyspiesza. Warto jednak pamiętać, że pieczęć zwraca uwagę, powinna być więc wykonana bardzo estetycznie.

Co musi znaleźć się na pieczątce?

Jej wykonanie najlepiej powierzyć profesjonaliście, dostępnemu chociażby pod adresem http://www.expressdruk.com.pl/pieczatki.html, gdzie pieczątki produkowane są od wielu lat. Gwarantuje to nasze zadowolenie i długowieczność towaru, który będzie nam dobrze służył przez długie lata, nie rozmywając liter i nie niszcząc się nadmiernie. Lepiej nie stawiać na najtańsze modele, ponieważ mogą się one popsuć już po bardzo krótkim okresie użytkowania, przez co ich zakup staje się zwyczajnie nieopłacalny. 

Bardzo istotnym elementem jest estetyka. Na firmowej pieczątce nie należy umieszczać zbyt wielu danych. Zazwyczaj wystarczy nazwa oraz NIP, REGON i telefon kontaktowy. Można także dodać linijkę informującą o tym, czym zajmuje się dane przedsiębiorstwo, jednakże to wystarczy i lepiej nie dodawać zbyt wiele tekstu oraz dodatkowych znaków graficznych, które mogą się rozmazywać i źle wyglądać. Trzeba pamiętać, że stemplowane będą dokumenty firmowe i urzędowe, które nie są miejscem na nachalną reklamę. Wszystko musi być zrobione możliwie fachowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*