Czy rodzaj fotela może wpływać na rozgrywkę?

Czy rodzaj fotela może wpływać na rozgrywkę?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiadome jest, że ilu graczy tyle ustawień i nie tylko tych w grze, ale również i przy biurku, a nawet przy fotelu. Ważnym aspektem obok komfortu jest również zdrowie i ułożenie całego ciała na stanowisku. Spędzanie czasu przed ekranem komputera z włączoną najciekawszą grą, ale w niewygodnej i niezdrowej pozycji będzie skutkowało negatywnymi zmianami w organizmie człowieka.

Jaki wpływ na grę ma fotel?

Wydawałoby się, że wcale nieduży, lecz ku zaskoczeniu wszystkich, jest jednym z tak samo ważnych elementów całej układanki jak dobrze dopasowane biurko czy komponenty komputera. Jeżeli gracz ma spędzać przy stanowisku kilka lub kilkanaście godzin, bardzo ważne jest to, aby nie siedział na zwyczajnym krzesełku. Profesjonalni gracze od lat korzystają z najlepszych foteli gamingowych, by poprawić nie tylko komfort grania, ale i samą rozgrywkę. Jednym z najlepszych jest fotel gamingowy Strike, którego wpływ odczuje się od razu.

Co wyróżnia fotel gamingowy?

Fotel gamingowy posiada dwa ruchome podłokietniki wykonane z miękkiej pianki, które idealnie ułożą się pod ręką. Biorąc pod uwagę komfort i różnorodność graczy, został on stworzony tak, aby każdy mógł dostosować go sobie do własnych potrzeb. Komfortu doda również poduszka, która ma za zadanie utrzymać odcinek lędźwiowy kręgosłupa w odpowiednim ułożeniu. Nowoczesny design oraz wygoda użytkowania sprawia, iż jest to idealny wybór dla osób spędzających wiele godzin przed ekranem monitora: zarówno pracowników biura jak i graczy profesjonalnych oraz tych zaczynających przygodę z grami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*