Zabiegi upiększające zęby

Zabiegi upiększające zęby
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabiegi dotyczące stomatologii estetycznej rozwijają się z roku na rok, dzięki czemu dzisiaj mamy do wyboru wiele dodatkowych zabiegów, o których kiedyś moglibyśmy tylko pomarzyć. Mimo że wielu z nas wciąż kojarzy upiększanie uzębienia z jego wybielaniem lub zakładaniem różnego rodzaju licówek czy koron, to jest to tylko kompletna podstawa tego, na co możemy się zdecydować. Istnieją dużo ciekawsze zabiegi, które pozwolą nam upiększyć uśmiech na wiele nowych i oryginalnych sposobów.

Co niecodziennego znajdziemy w ofercie dentysty?

Jednym z mało znanych zabiegów jest piłowanie zębów. Może nie należy on do nowości stomatologicznych, ale bez dwóch zdań jest warty rozważenia. Powstał jako sposób na poprawę zgryzu i układu szczęki poprzez spiłowanie nadmiernej ilości szkliwa na stykach zębów, ale dzisiaj oferuje więcej możliwości. Za jego pomocą możemy nadać uśmiechowi dużo piękniejszego wyglądu, a także kombinować z kształtem zębów (zdarzały się sytuacje, w których pacjenci życzyli sobie przerobienia zębów na kły). Cena piłowania zębów nie jest wygórowana i każdy może sobie na nią pozwolić.

Z nowoczesnym zabiegów możemy zwrócić uwagę na użycie biżuterii. Dzisiaj możliwe jest naniesienie metali szlachetnych (np. złota) lub drogich kamieni (np. diamentu) na powierzchnię zębów. Jest to nowość, na którą zdecydowało się już wiele gwiazd. Biżuterię nazębną nanosi się w gabinecie stomatologa, ponieważ jest to zabieg wymagający specjalistycznego sprzętu, ale nie uszkadza zębów. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*