Fotel w domu jest bardzo wygodnym meblem, który sprawdzi się nie tylko w salonie. Można go również umieścić w naszej sypialni, a nawet pokoju kąpielowym. Fotele mają zastosowanie zarówno jako wypoczynek, ale również zastąpią nam krzesło biurowe. Różne rodzaje foteli sprawią, że na pewno uda nam się dobrać odpowiedni dla nas mebel wypoczynkowy. Fotele wypoczynkowe i fotele skandynawskie można znaleźć między innymi na stronie https://grekpol.pl/51-fotele-uszak, z których z pewnością przypadną do gustu uszaki.

Jaki fotel dobrać do naszego salonu?

Wśród foteli najbardziej popularne są fotele skandynawskie. Łączą w sobie nowoczesną oraz klasyczną estetykę. Fotele skandynawskie mają bardzo ciekawy wygląd, dzięki lekko zaokrąglonym podłokietnikom fotel wygląda bardzo nowocześnie, a przy tym bardzo wygodnie można się na nim oprzeć. Oparcie również jest nieco zaokrąglone, ale jednocześnie lekkie. Krótkie nogi ustawione najczęściej pod skosem jeszcze bardziej nadają mu lekkości. Oprócz foteli skandynawskich można również spotkać fotele rozkładane z chowanym podnóżkiem, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca. Pozwalają na znacznie bardziej komfortowe użytkowanie. Wiele modeli ma również możliwość ustawienia kąta nachylenia oparcia.

Do klasycznego salonu idealnie będzie nadawał się fotel bujany. Są bardzo wygodne i można je otrzymać w niewielkich rozmiarach. Wygląda wyjątkowo estetycznie i można dobrać go do wielu innych mebli wypoczynkowych. Fotele bujane są również dostępne w wersji skandynawskiej z lekkim zaokrąglonym oparciem oraz wygodnymi podłokietnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedem − 2 =