Pomysły na integrację w plenerze

Pomysły na integrację w plenerze
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy już powoli zaczynamy wyglądać wiosny. A to doskonały czas na organizację integracji firmowej lub wspólnej rekreacji ze znajomymi na świeżym powietrzu. Jak spędzić czas poza firmą? Jakie atrakcje zawsze się sprawdzają w takiej sytuacji? Co da nam integracja pracowników?

Aktywny wypoczynek we wspólnym gronie

Podczas pracy zwykle skupieni jesteśmy na wypełnianiu obowiązków. Często towarzyszy temu stres i wyścig z czasem. Integracja firmowa to doskonała okazja do poznania się z zupełnie innej strony i oderwania się od codzienności. W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się imprezy na świeżym powietrzu. Może być to paintball lub gra terenowa. Paintball może być okazją do rozładowania dużej ilości energii, ale nie każdemu przypadnie do gustu.

Gry terenowe to z kolei świetny sposób na wzajemne sprawdzenie swoich umiejętności. Jedną z aktywnych form integracji, która zawsze się sprawdza są spływy kajakowe. Może być to kilkugodzinny relaks na spokojnym odcinku rzeki lub nieco bardziej intensywny, weekendowy spływ. Jedną z takich ofert można znaleźć np. na https://www.agrokajaki.pl/. Po spływie wszyscy z pewnością chętnie wezmą udział we wspólnym ognisku. 

Co daje integracja firmowa w plenerze?

Dzięki wspólnemu wypoczynkowi poza biurem, pracownicy bardziej identyfikują się z firmą. To także sposób na poznanie się wzajemnie w zupełnie nowej sytuacji. Zrelaksowany i wypoczęty pracownik z większym zaangażowaniem wypełnia powierzone mu obowiązki. To tylko niektóre z powodów, dla których warto organizować integracje firmowe w plenerze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*