Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprzyjające lepszej komunikacji z klientem

Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprzyjające lepszej komunikacji z klientem
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Postępująca digitalizacja dotknęła w sposób szczególny rynek usług marketingowych. Współcześnie rozwijane są coraz to bardziej interaktywne i nowatorskie środki przekazu reklam. Doskonałym tego przykładem są telebimy LED. Co powinien o nich wiedzieć każdy przedsiębiorca myślący perspektywicznie o efektywnej reklamie swojej działalności? 

Jak skutecznie trafić z reklamą do klienta

W naszym kraju dominującą formą reklamy stanowią wciąż bilbordy. Na podstawie opinii i badań wynika, iż okres ich największej popularności mija i są one stopniowo zastępowane przez inne formy komunikacji z klientem. Dlaczego tak się dzieje? W głównej mierze jest to uwarunkowane potrzebami klientów i wciąż zwiększającym się tempem życia przeciętnych obywateli naszego kraju. W rezultacie potencjalni odbiorcy współczesnych reklam poszukują przekazu kolorowego, dostarczającego dużej ilości bodźców wizualnych, dopasowanego do ich aktualnych potrzeb i jak najbardziej przystępnego w formie. Nie powinien dziwić zatem fakt, iż grono firm decyduje się na interaktywne reklamy wyświetlane na ogromnych ekranach LED, traktując to rozwiązanie, jako skuteczniejszą i często tańszą formę dotarcia do klienta.

Osobnym tematem jest wybór odpowiedniej firmy zajmującej się projektowaniem i montażem reklam typu LED. Nie jest to bez wątpienia zadanie proste. Na rynku istnieje bowiem wielu przedstawicieli, którzy nie posiadają odpowiedniego doświadczenia. Na tle nich może się wyróżnić jednak firma TDC Polska, które jest odpowiedzialna między innymi za projekt i montaż ekranu LED o powierzchni 7680 x 3840 mm na stacji metra w niemieckim Dusseldorfie, czy też sieci telebimów LED o łącznej powierzchni 130 m2 dla gminy Wałbrzych. Od lat opracowują rozwiązania technologiczne np. Digital Signage, które ciepło zostały przyjęte wśród klientów, za pośrednictwem zrealizowanych projektów. Więcej informacji i przykładowych realizacji firmy TDC Polska można znaleźć na ich stronie internetowej dostępnej pod adresem http://tdcpolska.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*