Jakie ubrania kupić dla niemowlaka?

Jakie ubrania kupić dla niemowlaka?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przyjście na świat dziecka jest dla rodziców największym szczęściem i chwilą, którą pamiętają do końca życia. Bezpośrednio przed tym cudownym wydarzeniem powinni oni koniecznie zaopatrzyć się w zestaw niezbędnych ubranek. Wszystkie elementy garderoby maluszka muszą być idealnie dostosowane do danej pory roku, funkcjonalne, a przede wszystkim maksymalnie komfortowe w noszeniu. Jeśli właśnie oczekujemy potomka i interesuje nas odzież dziecięca online kupimy ją zdecydowanie najtaniej.

Zadbajmy najpierw o zestaw bazowy

Kompletując ubranka dla noworodka, w pierwszej kolejności kupmy co najmniej 5 sztuk uniwersalnych body (zarówno z krótkim, jak i długim rękawem), które stanowią doskonałą bazę dla pozostałych elementów stroju. Najlepiej sprawdzą się modele rozpinane na całej długości, ponieważ są wyjątkowo łatwe w zakładaniu oraz ściąganiu. Poza tym nie obejdzie się bez kilku pajacyków, czyli jednoczęściowych ubranek wyróżniających się spodenkami zakończonymi skarpetkami. Są one luźne i okrywają maluszka od stóp po szyję, dlatego nadają się do noszenia w dzień i w nocy. Wiele różnych modeli można znaleźć na https://tuszyte.pl/pol_m_Niemowlak-100.html.

Kolejnym niezbędnym elementem są półśpiochy, występujące w formie cienkich spodenek z okryciem na stópki. Spisują się one znakomicie zwłaszcza w letnie, bardzo ciepłe dni. Oto pozostałe ubranka, które koniecznie powinniśmy nabyć:

– kaftaniki (minimum 3 sztuki)

– jednoczęściowy kombinezon – okrycie idealne na wiosenny lub jesienny spacer 

– dwie czapeczki bawełniane – jedna cienka, a druga gruba

– ciepły dresik – składający się z bluzy zapinanej na zamek oraz wystarczająco luźnych w pasie spodni

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*