Jakie dokumenty są potrzebne do wynajęcia samochodu?

Jakie dokumenty są potrzebne do wynajęcia samochodu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Planujesz nagłą wyprowadzkę, remont lub też musisz przewieźć coś dużego, co nie zmieści się do zwykłego, rodzinnego samochodu? Potrzebujesz szybko użyć dobrego i dużego auta, którym będziesz podróżował z obszernym bagażem o nietypowy kształcie lub rozmiarach, ale nie wiesz, jakie dokumenty będą potrzebne do jego sprawnego wypożyczenia? Potrzebujesz samochodu na dłuższy czas przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej? Czujesz niepokój na samą myśl o użyciu obcego auta? W tym krótkim tekście odpowiemy na wszystkie frustrujące pytania nurtujące każdego początkującego kierowcę, który dopiero zaczyna swoją przygodę z wypożyczaniem pierwszego samochodu.

Co jest wymagane?

Każda osoba, która chciałaby wypożyczyć pojazd w najlepszej wypożyczalni https://rentbigcar.pl/, znajdującej się w Legionowie, musi oczywiście posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku. Poza prawem jazdy bardzo ważnym dokumentem, bez którego samochód nie zostanie wydany, jest dokument tożsamości z aktualnym zdjęciem wypożyczającego. Osoby, które nie ukończyły 25. roku życia muszą ponieść dodatkową opłatę tzw. Young Driver. Ta sama zasada obowiązuje kogoś, kto ukończył już 70. rok życia.

Chcąc wypożyczyć samochód z wypożyczalni “wynajem samochodów Legionowo” należy posiadać ważną kartę kredytową, wystawioną na osobę wypożyczającą samochód. Jest ona niezbędna, aby szybko wykonać transakcje z firmą udostępniającą pojazd na określony czas. Wypożyczenie samochodu to ewidentnie nic trudnego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*