Dlaczego wybór odpowiednich spodni jest tak istotny w całej stylizacji?

Dlaczego wybór odpowiednich spodni jest tak istotny w całej stylizacji?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jesteś kobietą, prawdopodobnie masz więcej par spodni niż jakikolwiek inny artykuł odzieżowy w swojej szafie. Spodnie są łatwe do znalezienia, są stosunkowo niedrogie i są uniwersalne. Spodnie to podstawa w szafie każdej kobiety. Mogą być noszone do pracy, na weekendy, a nawet po prostu jako ubiór na co dzień.

Ale jeśli chodzi o spodnie, istnieje więcej niż tylko jeden rodzaj dopasowania, który wygląda dobrze. Wybór odpowiedniego stylu dla Twojego typu ciała jest ważny, ponieważ może sprawić lub złamać ogólny wygląd.

Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę:

Dopasowanie

Źle dopasowana para spodni może zrujnować skądinąd świetny strój. Upewnij się, że pasek jest wygodny i nie za ciasny – nie powinien wbijać się w skórę, gdy siedzisz lub chodzisz przez cały dzień. Jeśli w okolicy kostek lub krocza znajduje się dodatkowa tkanina, być może nadszedł czas, aby zwiększyć rozmiar (lub dwa). Dobrej jakości spodnie znaleźć możesz chociażby na stronie https://bynamesakke.com/48-spodnie.

Długość

To jest miejsce, w którym sprawy stają się trudne – nie ma jednej uniwersalnej reguły, jeśli chodzi o obszywanie spodni. Niektóre kobiety lubią, gdy spodnie są obszywane tuż nad butami; inne wolą, gdy są o kilka centymetrów dłuższe, aby mogły je założyć na buty lub trampki bez pokazywania zbyt dużej ilości skarpet (lub kostki). Oba sposoby się sprawdzają po prostu dobrze, ale to od Ciebie zależy, jak długie chcesz mieć spodnie. Jeśli planujesz nosić je na buty bez skarpet, upewnij się, że u dołu obszycia jest wystarczająco dużo miejsca, aby nie wystawały zbytnio podczas chodzenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*