W jaki sposób kontrolować flotę pojazdów ciężarowych?

W jaki sposób kontrolować flotę pojazdów ciężarowych?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Posiadanie floty pojazdów ciężarowych może przysporzyć wiele problemów. Musimy trzymać rękę na pulsie nie tylko, jeśli chodzi o stan ciężarówek, ale również kontrolować pracę naszych kierowców. Wielu z nich wciąż lubi ograniczać własny wypoczynek tylko po to, by szybciej dotrzeć na miejsce, albo zjeżdżać gdzieś po drodze, jeśli np. mija akurat dom rodzinny. Dla nas jest to oczywiście koszt, a także ryzyko, bo odpowiadamy za bezpieczeństwo naszych pracowników, a to jest o wiele mniejsze, gdy jeżdżą niewypoczęci.

Pełna kontrola floty

Żeby dokładnie wiedzieć, co się dzieje z naszą ciężarówką i kierowcą, warto zainwestować w system GeoNavi. Jest to kompleksowy program nawigacyjny, pozwalający monitorować nie tylko miejsce, w którym znajduje się pojazd, ale również historię jego trasy, a ponadto czas pracy kierowcy i odczyty tachometru, na których najbardziej nam zależy. Ponadto system ten oferuje możliwość kontrolowania stanu paliwa pojazdu, a także jego stanu technicznego, co również może być pomocne.

Bardzo ważne jest to, że wszystkie te funkcje otrzymujemy w jednym systemie, co niezmiernie ułatwia zapanowanie nad naszą flotą. Informacje możemy zebrać w prosty sposób, o każdej porze, o której przyjdzie nam na to ochota. Poza tym będziemy mieli pewność, że żaden z pracowników nas nie oszukuje i że nie zdarzy się żądna kradzież. To ostatnie dlatego, że system GeoNavi jest jednocześnie świetnym sposobem na uchronienie naszych pojazdów przed zapędami złodziei. Dostajemy do rąk narzędzie pewne i wielofunkcyjne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*