Ujędrnienie ciała i twarzy – jakie zabiegi temu służą?

Ujędrnienie ciała i twarzy – jakie zabiegi temu służą?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jędrne ciało i sprężysta twarz to marzenie każdego człowieka. Wraz z wiekiem skóra ulega procesom starzenia się i ciało staje się wiotkie. Odpowiednia dnia, nawodnienie, wysiłek fizyczny oraz stosowanie różnego rodzaju kremów ujędrniających może nie być wystarczające w walce o idealny wygląd. Medycyna estetyczna oferuje ogromną gamę zabiegów poprawiających wygląd ciała. Przed decyzją o skorzystaniu z usług gabinetu zawsze bezwzględnie należy zapoznać się z przeciwwskazaniami. Z czego warto skorzystać?

Zabieg HIFU

W ostatnim czasie rekordy popularności osiąga zabieg hifu Kraków to jedno z miast, które oferuje najlepsze usługi w tym zakresie. Nazywany jest bezinwazyjnym liftingiem twarzy. Można stosować go również na inne partie ciała. HIFU jest falą akustyczną, która powoduje ruch komórek w tkankach. Przed użyciem urządzenia do emisji ultradźwięków, na skórę nanoszony jest żel. Zabieg trwa ok. 25 minut i jest umiarkowanie bolesny.

Ultradźwięki

Odchudzanie ultradźwiękami należy do bezpiecznych metod zmniejszenia cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu. Polega na działaniu kawitacją ultradźwiękową, która rozbija komórki tłuszczowe. Ultradźwięki uszkadzają błonę komórkową komórek tłuszczowych. Tłuszcz zostaje usunięty poprzez gruczoły potowe, jak i układ naczyniowy i limfatyczny. Zabieg stanowi doskonałą alternatywę liposukcji chirurgicznej. Co więcej, jest całkowicie bezbolesny oraz nie wymaga nadzwyczajnych przygotowań. Polecana oferta szczegółowa opisana jest na stronie: http://proderma-clinique.pl/liposukcja-ultradzwiekowa.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*