Ubrania dla psów – udowodnimy dlaczego warto!

Ubrania dla psów – udowodnimy dlaczego warto!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ubrania dla psów dziś przestały być czymś ekscentrycznym, na co pozwalają sobie tylko bogate i chcące rzucać się w oczy panie domu, a stały się wyrazem dbania o swojego pupila i współcześnie świadczą o tym, że właściciel jest świadom potrzeb zwierzaka i potrafi je spełnić. Bo przecież nie chodzi tylko o to, by utworzyć z psa małego (lub nieco większego) dżentelmena lub damę, ale również by zapewnić mu komfort w domu i na spacerach, szczególnie istotny podczas chłodniejszych pór roku.

Szczęśliwy czworonóg

Powinniśmy zainteresować się sweterkiem dla psa, kurtką albo kombinezonem, jeśli nasz pupil nie szczyci się zbyt grubą sierścią. Niektóre rasy psów nie mają podszerstka, co czyni je bardziej wrażliwymi na niskie temperatury, więc dla ich wygody powinniśmy pomyśleć o dodatkowym źródle ciepła. Jednak nawet te bardziej odporne psiaki skorzystają na ubranku – długi, zimowy spacer również dla nich będzie sporym wyzwaniem, jeśli nie opatulimy ich odpowiednio. Musimy pamiętać, że tak samo, jak my czujemy chłód (mimo kilku warstw ubrań) tak samo czuje go pies.

No i oczywiście wciąż pozostaje strona estetyczna tych strojów. Pupil nie tylko będzie miał ciepło, ale również zaprezentuje się dużo lepiej przed innymi ludźmi, co jest szczególnie ważne wtedy, gdy zamierzamy zabrać go na jakieś spotkanie. Wtedy mogą przydać się również inne gadżety dla pupili, takie jak czapki, apaszki, szaliki – nasz pupil na pewno zrobi furorę, jeśli pojawi się na salonach w pięknej, dobrze dobranej muszce dla psa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*