Technologia a treningi wyczynowe

Technologia a treningi wyczynowe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Technologia chce ułatwić nam życie w wielu aspektach, także w zakresie zdrowia i treningu osobistego. Poza ogólnodostępnymi treningami wideo i elektronicznymi programami do ćwiczeń na smartfon istnieje również bogata oferta akcesoriów, z którymi codzienne ćwiczenia są nie tylko przyjemniejsze, ale także bardziej efektywne. Akcesoria te pozwalają przeprowadzić zróżnicowany i pełnowartościowy trening, a także prowadzić pomiary wydajności organizmu w trakcie ćwiczeń i porównywać wyniki. W przypadku produktów z serii inteligentnych akcesoriów zdrowotnych iHealth cena nie jest przesadna, natomiast należące do niej produkty, poprzez swoją kompatybilność ze smartfonem, zdecydowanie mogą ułatwić codzienny trening każdemu prawdziwemu gadżeciarzowi.

Smartfon osobistym trenerem

Szerokie zastosowanie smartwatchów i smartbandów oraz ich bogata oferta rynkowa sprawiają, że każdy aktywnie żyjący użytkownik smartfonu bez problemu znajdzie model dla siebie. Pozwalają one przykładowo monitorować na bieżąco liczbę kroków, ciśnienie krwi, a także spalone podczas treningu kalorie i wiele innych czynności życiowych. Inne godne uwagi dodatki to wszelkie produkty umożliwiające komunikację ze smartfonem – naszym osobistym trenerem – w każdych warunkach, zarówno w domu jak w siłowni czy plenerze.

Przykładowo, ciekawym gadżetem kompatybilnym z iPadem Pro jest klawiatura Smart Keyboard, o której można przeczytać tutaj: https://www.ishock.pl/pl/p/Apple-Smart-Keyboard-Klawiatura-z-etui-do-iPada-Pro/2643. Klawiatura nie tylko połączy się ze sprzętem, ale także może służyć jako ochronne etui z klapką, w sam raz na aktywność fizyczną w zróżnicowanych warunkach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*