Rodzaje i zastosowanie lufek

Rodzaje i zastosowanie lufek
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów do palenia papierosów jest tzw. lufka. Występuje ona zazwyczaj w postaci rurki o średnicy kilku milimetrów i długości kilkunastu centymetrów – na jej końcu mocuje się papieros, a początek stanowi zawsze specjalny ustnik. Dzięki lufce palacz nie musi się obawiać, że bibułka przyklei mu się do warg ani że ręce będą nieprzyjemnie pachnieć. Produkty te znajdziemy w bogatej ofercie np. tego sklepu internetowego:  https://vaporshop.pl/pl/39-lufki.

Palenie może być znacznie przyjemniejsze

Na rynku można znaleźć różne rodzaje lufek wykonanych zarówno z materiałów naturalnych, jak i syntetycznych. Najczęściej wybierane przez klientów są wersje szklane, odznaczające się niską ceną i poręcznością. Ich dużą zaletą jest to, że nie zmieniają w żaden sposób smaku palonego suszu i są powszechnie dostępne – nawet w sklepach monopolowych czy kioskach. Wada to natomiast podatność na stłuczenie. Dużą popularnością cieszy się też model metalowy (składający się z kilku części, łatwy do zdemontowania), przeznaczony do palenia hashu CBD. Jest to produkt bardzo wytrzymały, ale nadający tytoniowi obcy, specyficzny posmak, a także nieco nagrzewający się.

Oprócz tego często wykorzystywane są niezwykle stylowe lufki drewniane, charakteryzujące się tym, że w trakcie palenia wyczuwamy naturalny posmak o ziemisto-słodkiej nucie. Na uwagę zasługują jeszcze wyroby silikonowe (trwałe i łatwe w czyszczeniu, idealne na podróż czy biwak) oraz akrylowe (najtańsze, dosyć wytrzymałe, ale jednocześnie wyraźnie zniekształcające smak tytoniu). Na rynku są też dostępne specjalne lufki do olejków konopnych. Jeśli chcemy nabyć w pełni bezpieczne oleje tego typu, powinniśmy zapoznać się z ofertą tego sklepu: https://vaporshop.pl/pl/26-olejki-cbd.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*