Płaszcz czy kurtka – co wybrać w chłodniejsze dni?

Płaszcz czy kurtka – co wybrać w chłodniejsze dni?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chłodniejsze dni wymagają odpowiedniego ubrania, w tym właściwego okrycia wierzchniego. Wiele kobiet stoi przed trudnym wyborem, nie wiedząc, na co się zdecydować, mając m.in. płaszcz i kurtkę. Które z tych rozwiązań sprawdzi się podczas jesiennej słoty i zimowego chłodu? Odpowiedź znajdziesz w naszym poniższym artykule.

Jak wybrać odpowiednie okrycie wierzchnie na zimę?

Zarówno kurtka, jak i płaszcz to rozwiązania ponadczasowe, a każde z nich ma swoje plusy oraz spore grono zwolenniczek. Kurtki to strój, który cechuje się niesamowitą wygodą, płaszcze zaś wyglądają bardzo kobieco i elegancko. Pierwsza z nich sprawdzi się podczas spacerów i aktywności fizycznej, druga opcja będzie dobrym wyborem zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjścia. Na stronie https://perso.pl/44-plaszcze-zimowe znajdziesz szeroki wybór płaszczy, które będą pasować do niemal każdej stylizacji.

Aby odpowiedzieć sobie na to trudne pytanie i wybrać najlepszą opcję, warto przyjrzeć się zawartości swojej szafy. Jeżeli przeważają w niej ubrania sportowe o luźniejszych krojach, dobrym wyborem może być kurtka. Jeśli jednak jesteś posiadaczką sporej ilości eleganckich ubrań i lubisz w się w nich prezentować – płaszcz będzie strzałem w dziesiątkę. Najczęściej wybieramy kurtki ze względu na obecność kaptura, jednak ten dodatek znaleźć można także w płaszczach. Długość tego okrycia wierzchniego sprawia, że nawet największe mrozy nie będą nam straszne – szczególnie gdy zdecydujemy się na model z puchowym wypełnieniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*