Perfumetki – czym różnią się od tradycyjnych flakonów z perfumami

Perfumetki – czym różnią się od tradycyjnych flakonów z perfumami
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Perfumy są ważną częścią naszego wizerunku. Choć węch nie jest naszym najsilniej rozwiniętym zmysłem, nie warto go ignorować, bo zapach wciąż niesie wiele informacji i ma na nas ogromny wpływ. Najprostszym sposobem na zmianę naszego naturalnego zapachu jest skropienie się perfumami – jeśli często będziemy używać jednego zapachu, stanie się on naszą wizytówką. Co jednak jeśli lubimy zmiany?

Nie bój się eksperymentów

Dobre perfumy mogą kosztować krocie i często zakup całego flakonu może nadszarpnąć nasz budżet. Nie zawsze taki zakup jest opłacalny bo np. jeden, konkretny zapach może nam się po jakimś czasie znudzić. Dużą butelkę trudno też zapakować do torebki czy zabrać w podróż. Korzystniejszy w takiej sytuacji jest zakup perfumetki. Czym ona jest? Perfumetka to perfumy w wersji mini. Posiada zwykle pojemność do 5 mililitrów do 20 mililitrów. Poręczny kształt przypominający opakowanie szminki można bez problemu wsunąć nawet do kieszeni i cieszyć się ulubionym zapachem wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli. Niektóre dostępne są w wersjach fabrycznych, inne stanowią odlewki dużych wersji perfum. Jedna kategoria nie dominuje nad drugą i obydwie stanowią pełnowartościowy produkt.

Duży wybór perfumetek w świetnych cenach można znaleźć m.in. na witrynie https://perfumik.pl/perfumetki-damskie. Warto zainteresować się perfumami w wersji mini, gdyż to wygodny sposób na częstą ich zamianę, testowanie nowych zapachów, a także zabieranie ich ze sobą np. do pracy. Korzystne ceny sprawiają, że każdy może skompletować swoją kolekcję ulubionych zapachów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*