Namiot – czy jest dobrym schronieniem przed słońcem?

Namiot – czy jest dobrym schronieniem przed słońcem?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Myśląc o namiocie, przeważnie mamy przed oczami pole campingowe, przyjemny letni biwak i wypędzający nas rano ze śpiwora żar, który choć przyjemny na wakacjach, na dłuższą metę mógłby irytować. Rzadko przychodzą nam do głowy wielkie namioty przemysłowe czy imprezowe, których budowa sprawia, że reagują na słońce zupełnie inaczej. Czy są jednak dobrą ochroną przed ostrym i piekącym letnim słońcem? Można ulokować w nich imprezę lub nawet nasz biznes? Sprawdźmy!

Nie taki namiot straszny

O ile niewielki namiot turystyczny nie może mieć dobrych właściwości chroniących przed słońcem, bo jest na to po prostu za mały, o tyle namioty przemysłowe, to zupełnie inna sprawa. Wykonane z jasnych materiałów, które nie przyciągają słońca, są także przewiewne i odpowiednio przygotowane, tak, aby wentylacja w nich była optymalna. Można się o tym przekonać, przeglądając oferty sprzedaży i wynajmu, np. https://turbonamioty.pl/, gdzie od razu rzuci się nam w oczy, że istnieje prawdziwie wielki wybór wielkich namiotów, dostosowanych do potrzeb każdego z osobna.

Inny namiot przyda się do organizacji plenerowego wesela, inny na nadmorską dyskotekę, jeszcze inny będzie dobry, kiedy chcemy otworzyć plenerową restaurację lub bar. Jedne są kryte mocniej, inne mają jedynie symboliczne ściany i pozwalają na swobodne cieszenie się przez użytkowników otaczającymi ich okolicznościami przyrody. Są nawet takie, w których można pomieścić kilkaset osób, organizując w nich kursy, szkolenia lub sympozja. Wybór jest wielki!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*