Meble drewniane do biura: funkcjonalność i estetyczny wygląd

Meble drewniane do biura: funkcjonalność i estetyczny wygląd
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najnowsze trendy aranżacji przestrzeni biurowej znacząco różnią się od tych sprzed kilkunastu lat. Obecnie nacisk kładziony jest przede wszystkim na estetykę i funkcjonalność przestrzeni. Niezależne od tego czy biuro ma formę open space, czy zamkniętych gabinetów, zaledwie kilka prostych trików designerskich pozwoli całkowicie odmienić miejsce pracy.

Estetyczne i funkcjonalne wnętrze, a sztuka łączenia dodatków

Żeby odmienić przestrzeń biura i podnieść komfort pracy zatrudnionych w nim osób, nie jest konieczne wydawanie bajońskich sum na kapitalny remont. Doskonałą formą na „ocieplenie otoczenia” jest wprowadzenie drewnianych mebli i akcesoriów. Mogą to być:

 • biurka drewniane,
 • szafy drewniane,
 • drewniane krzesła,
 • ramy na obrazy wykonane z drewna,
 • drewniane drzwi.

  Przestrzeń, w której króluje sosna, dąb, czy jesion wydaje się być nie tylko bardziej stylowa, ale również staje się przyjazna, czego nie można osiągnąć wybierając obicia skórzane czy metalowe wyposażenie wnętrz. Jeśli biuro poza miejscem pracy jest także przestrzenią, gdzie przychodzą klienci, zyskać można dzięki meblom drewnianym dodatkowy efekt w postaci budowy wizerunku marki solidnej i profesjonalnej.

  Jakie meble z drewna wybrać?

  Urządzając biuro warto wybrać funkcjonalne i lekkie biurka drewniane i szafy z drewna w jasnych odcieniach które nadają lekkości i świeżości. Wyjątek stanowią gabinety dyrektorów i prezesów, gdzie obowiązkowo powinny znaleźć się dębowe solidne biurka.

  Dobierając meble warto kierować się minimalizmem i prostymi formami, które są modne ponadczasowo. Będą do nich ponadto pasować wszelkie dodatki wykonane z innych materiałów, takich jak szkło, metal, czy skóra.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*