Kiedy opłaca się wynająć busa?

Kiedy opłaca się wynająć busa?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wypożyczalnie pojazdów to firmy, które zazwyczaj mają w swojej ofercie nie tylko samochody osobowe, ale również busy. Są to auta służące do grupowego przewozu osób, mogące pomieścić od 9 do nawet 20 pasażerów, nie wliczając w to kierowcy. Dodajmy, że ich specyficzna budowa (stosunkowo niewielkie gabaryty) pozwala na sprawne poruszanie się zarówno po drogach asfaltowych, jak i trudnym terenie – np. po górskich drogach albo wąskich ulicach. Jeśli interesuje nas wynajem busa cena za taką usługę waha się od 200 złotych za dzień do 4000 za miesiąc.

Rozwiązanie idealne dla pracodawców i organizatorów wycieczek

Wynajem busa jest wygodnym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem w kilku sytuacjach. Po pierwsze wtedy, gdy jesteśmy właścicielami firmy i mamy zamiar zorganizować imprezę integracyjną dla swoich podwładnych. Tego typu wydarzenia odbywają się zazwyczaj poza siedzibą przedsiębiorstwa, w związku z czym trzeba jakoś przetransportować całą ekipę na miejsce (np. do hotelu, na plac paintballowy czy do klubu). Wynajem busa jest też zalecany pracodawcy zmuszonemu do dowiezienia pracowników na szkolenie, targi branżowe czy konferencję. Omawiane rozwiązanie jest ponadto opłacalne wtedy, gdy:

– organizujemy jakąś imprezę okolicznościową (np. wesele, chrzciny, pogrzeb) i szukamy wygodnego transportu dla zaproszonych gości

– prowadzimy firmę przewozową, ale nie stać nas na jednorazowy zakup busów

– urządzamy wyprawę w gronie przyjaciół lub rodziny i samochód osobowy okazuje się za ciasny

– organizujemy wycieczkę dla ograniczonej liczby uczniów albo studentów

Jeśli w najbliższym czasie planujemy wynająć busa, to koniecznie powinniśmy zajrzeć na stronę tej firmy: https://www.finserv.com.pl/wynajem-busow/, ponieważ oferuje ona wspomnianą usługę w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*