Jakie wybrać kafelki do małej łazienki?

Jakie wybrać kafelki do małej łazienki?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli remontujesz małą łazienkę, największym problemem często nie jest to, jak sprawić, by przestrzeń była bardziej funkcjonalna lub atrakcyjna, ale jak zmieścić w niej wszystko. Najważniejszą rzeczą do rozważenia podczas planowania remontu jest to, jak zmaksymalizować dostępną przestrzeń i zapewnić, że wszystkie niezbędne przedmioty mogą być zakwaterowane.

Kafelki do małej łazienki mogą być doskonałym sposobem na stworzenie dodatkowego miejsca do przechowywania i sprawić, że łazienka wyda się większa niż jest w rzeczywistości. Ale jakie płytki należy wybrać do małej łazienki? Oto kilka możliwości:

Użyj ścian z płytek zamiast malowanych ścian 

Kafelkowe ściany będą wyglądać świetnie i stworzą poczucie przestronności nawet w małym pomieszczeniu. Płytki mogą być ułożone w różne wzory, w tym paski lub szewrony, co rozbije powierzchnię ściany i poprawi jej wygląd.

Zainstaluj lustra na ścianach wokół prysznica lub wanny 

Lustra to świetny sposób, aby powiększyć optycznie każde pomieszczenie – jest to szczególnie prawdziwe, gdy są zainstalowane nad głowicami prysznicowymi i kranami wannowymi, gdzie odbijają światło do pomieszczenia, sprawiając, że wydaje się ono jaśniejsze i bardziej przestronne.

Dodaj szklane splashbacki do swoich szafek 

Szklane blaty tworzą refleksyjną powierzchnię, która odbija światło wokół pomieszczenia, sprawiając, że wydaje się ono większe niż w rzeczywistości.

Użyj jasnych kolorów 

Jasne kolory sprawią, że twoja przestrzeń będzie wydawać się większa niż ciemne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*