Jak dobierać kolor paznokci do okazji?

Jak dobierać kolor paznokci do okazji?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Paznokcie to dla kobiet bardzo ważna kwestia. Mówi się, że to, jak wyglądają paznokcie u kobiety, jest jej wizytówką, dlatego zawsze należy pamiętać o pielęgnacji i doborze odpowiedniego koloru i typu lakieru. Obecnie nie ma chyba barwy, w jakiej lakier do paznokci byłby niedostępny, dlatego wybranie odpowiedniego może być nie lada wyzwaniem.

Jaki kolor wybrać?

Jeśli rozważamy, na jaki kolor pomalować paznokcie do pracy, należy przeanalizować panujący w niej styl. Kiedy wymaga się od nas stroju i wizerunku formalnego, najlepiej i najbezpieczniej wybrać stonowane kolory i postawić na pastelowe lakiery. Beże czy też delikatne róże będą najlepszym wyborem i nie złamią narzuconego wizerunku.

Jeśli jednak w pracy możemy spokojnie ubierać i malować się bardziej „na luzie” i nie musimy wyglądać szykownie i elegancko, można wybierać w dowolnych kolorach i dopasować je na przykład do stroju.

Gdy wybieramy się na uroczystość, gdzie nie mamy narzuconego koloru, w jakim będziemy „występować” kolor lakieru można dobrać dowolne tak, aby pasował do naszej kreacji. Można też kierować się klasycznymi kolorami i również postawić na uniwersalne pastelowe lakiery, które pasują do każdej kreacji oraz zawsze świetnie wyglądają.

W tej sytuacji, gdy wybieramy się na randkę, najlepiej postawić na klasykę i wybrać czerwony lakier do paznokci. Kolor ten nazywany jest kwintesencją kobiecości i zdecydowanie najlepiej sprawdza się w takich sytuacjach, gdzie chcemy zwrócić na siebie uwagę i spojrzenie mężczyzny. Dużo lakierów w tym odcieniu dostępnych jest w sklepie Bluesky.

To jakie paznokcie mamy na co dzień zależy od tego, w jakim stylu się ubieramy. W tym przypadku możemy dowolnie wybierać od delikatnych odcieni po dość wyraziste kolory z dodatkiem na przykład brokatu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*