Jak dbać o iPhone’a?

Jak dbać o iPhone’a?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od kilku już lat ogromną popularnością wśród użytkowników smartfonów cieszą się iPhone`y. Są one cenione przede wszystkim ze względu na dużą funkcjonalność i płynność działania, a także znakomity aparat fotograficzny. Podobnie jednak jak i inne nowoczesne telefony, tak i one muszą być w odpowiedni sposób eksploatowane, gdyż w przeciwnym razie ich żywotność może ulec skróceniu. Istotną rolę odgrywa szczególnie właściwe zabezpieczenie obudowy i newralgicznych części przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z miejsc w którym zakupimy solidne etui na różne modele smartfonów omawianej firmy jest https://funnycase.pl/produkty/2-apple/iphone-6-6s

Przestrzegaj tych zasad, a twój telefon będzie służył nawet kilka lat

Wszyscy użytkownicy iPhone’ów pragną, aby ich urządzenia prezentowały się jak najlepiej i bezawaryjnie funkcjonowały. Dlatego w pierwszej kolejności warto zaopatrzyć się w wytrzymałe etui, które skutecznie zabezpieczy obudowę przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz przedostawaniem się pod nią kurzu czy innych zanieczyszczeń. Jeśli chodzi o etui iPhone XR to model, do którego najłatwiej je dopasować (z powodu ogromnej różnorodności w zakresie wzornictwa i kolorystyki). Poza tym konieczne jest naklejenie na wyświetlacz specjalnego szkła hartowanego, chroniącego ten element przed zarysowaniami i pęknięciem. 

Kolejna wskazówka dotyczy dbałości o baterię. W tym przypadku zaleca się: unikanie skrajnych temperatur (niższych niż 16 i wyższych niż 35 stopni Celsjusza), regularne uaktualnianie oprogramowania, wyjmowanie telefonu z etui w sytuacji, gdy w trakcie ładowania zbyt mocno się nagrzewa, a także korzystanie z oryginalnej ładowarki Apple. Poza tym przestrzegajmy następujących zasad:

– przechowujmy pliki o dużym rozmiarze na wymiennej karcie pamięci

– systematycznie usuwajmy niepotrzebne pliki z pamięci podręcznej

– starajmy się zamykać aplikacje funkcjonujące w tle

– aktualizujmy co jakiś czas system iOS

– nie nośmy iPhone`a w kieszeni, jeśli jest bez obudowy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*