Hity i kity meblowe

Hity i kity meblowe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podział na hity i kity meblowe w XXI wieku jest ciężki do określenia. Aktualna moda i jej trendy są obecnie bardzo płynne, co powoduje sytuacje w których produkt, który uważany był za kit meblarski w roku poprzednim, teraz uważany jest za największy hit. Dlatego też, trudno dokładnie wyznaczyć co jest obecnie ofertą traktowaną, jako ta uważana za kiczowatą. Oczywiście, łatwo to określić na podstawie dobrania danego mebla do reszty naszej kolekcji lub całościowej aranżacji wnętrz – często po prostu dany produkt nie pasuje swoim stylem, do stylu przedstawianego przez pokój. W takich przypadkach przydaje się zatrudnienie dobrego projektanta wnętrz, który doskonale opanował umiejętność łączenia barw i kształtów, nawet na granicy kiczu i elegancji. Dlatego też za kicz uznać będzie można wszelkie meble, które posiadają zbyt jaskrawe czy świecące kolory, a przy tym nie reprezentują sobą żadnego stylu czy rodzaju, poza tym każdy mebel stworzony z najtańszych i najgorszej jakości produktów również za taki będzie mógł zostać uznany. Będzie po nim po prostu widać niską jakość materiałów.

Jeżeli chodzi o hity meblowe, to niezwykle atrakcyjne stają się białe meble do łazienki, zwłaszcza w stylu nowoczesnym. Ich kolorystyka może być dobrana na zasadzie kontry do ciemniejszego wnętrza łazienki – w taki sposób będziemy mogli uzyskać interesujący i modny wygląd pomieszczenia. Meble do łazienki białe są również dostępne w różnorodnych wariantach, wybierać możemy pomiędzy tymi z połyskiem czy matowymi.

Kolejną ciekawą opcją jest meblościanka biała na wysoki połysk – posiada ona oprócz zalet estetycznych również funkcjonalne. Możemy bowiem umieścić w niej telewizor czy sprzęt RTV i jednocześnie cieszyć się estetyką, jaką wprowadza do naszego salonu. Meblościanka biała z połyskiem spełni swe zadanie zwłaszcza we wnętrzach nowoczesnych czy modernistycznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*