Gdzie stosuje się druk cyfrowy?

Gdzie stosuje się druk cyfrowy?

test

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wraz z rozwojem technologii cyfrowej nastąpiła istna rewolucja w przemyśle drukarskim. Odejście od starych maszyn drukarskich, które zastąpione zostały urządzeniami cyfrowymi usprawniło proces drukowania we wszystkich jego aspektach. W dzisiejszych czasach zastosowanie druku cyfrowego obejmuje wszystkie aspekty naszego życia zawodowego i prywatnego.

Zalety druku cyfrowego

Okazuje się, że można wydać jeden egzemplarz książki, pocztówki lub wizytówki. Stało się to możliwe dzięki temu, że cyfrowy druk niskonakładowy pozwala już na drukowanie zleconych jednostkowych egzemplarzy. Wykonanie niewielkiego zlecenia w kolorze nie stanowi żadnego problemu.

Zlecając druk cyfrowy w Warszawie lub w innych większych miastach, czas realizacji takich zleceń jest bardzo krótki. Nie zna praktycznie ograniczeń powierzchniowych. Obejmuje począwszy od druku wizytówek i niewielkich ulotek, aż do wielkopowierzchniowych reklam towarzyszących nam w trakcie podróży po Polsce.

Większość szanujących się firm i przedsiębiorstw wykorzystuje możliwości, jakie daje cyfrowy druk niskonakładowy do wykonania różnego rodzaju papieru firmowego, kopert, katalogów lub kalendarzy. Jakże miłym prezentem dla osób najbliższych jest indywidualnie zaprojektowana kartka świąteczna i okolicznościowa lub zaproszenie na wspólne świętowanie uroczystości rodzinnych i towarzyskich.

Unikalna pocztówka wysłana rodzinie z wakacji bywa miłą niespodzianką dla adresata ale także miłym wspomnieniem dla osoby, która wykorzysta cyfrowy druk niskonakładowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*