Podstawy manicure’u hybrydowego

Podstawy manicure’u hybrydowego
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzięki łatwej dostępności akcesoriów takich jak lampy UV do utwardzania lakieru każda z nas bez problemu może wykonać piękny i trwały manicure w zaciszu własnego domu oszczędzając przy tym niemałe kwoty. Zanim zabierzemy się za pielęgnację naszych paznokci, warto zapoznać się z podstawami wykonywania hybrydy i wyposażyć się w niezbędne elementy. Na pewno potrzebne będą nam cążki do skórek, bloczek polerski, pilnik, waciki bezpyłowe i stosowna lampa utwardzająca.

Aby kolor trzymał się długo, musimy wybrać produkt dobrej jakości taki jak lakiery hybrydowe Vicoria Vynn. Odpowiednio przygotowane możemy przystąpić do zabiegu. Zawsze musimy pamiętać o dokładnym oczyszczeniu i zmatowieniu płytki, na którą następnie nakładamy bazę, kolor oraz top. Każdy etap trzeba utwardzić światłem UV lub LED.

Często popełniane błędy

Producenci preparatów do hybrydy zachwalają swoje produkty, które powinny utrzymać się na płytce do 3 tygodni. Jeśli manicure tego typu wykonamy niestarannie lub użyjemy kiepskich lakierów, zaczną one odpryskiwać już pod kilku dniach. Najczęstszym błędem jest nieusunięcie skórek narastających na paznokieć oraz pozostawienie niedomalowanego brzegu płytki.

Te z pozoru banalne niedociągnięcia spowodują bardzo szybkie uszkodzenie nałożonego koloru. Aby uniknąć wpadki dotyczącej jakości, warto kupować sprawdzone i polecane lakiery, bazy oraz topy, które dostaniemy np. na https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/bazy-i-topy-victoria-vynn,2,10368. Trzymając się tych kilku prostych zasad, będziemy mogły cieszyć się pięknymi dłońmi przed długi czas po wykonaniu manicure.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*