Aranżacja salonu w bloku

Aranżacja salonu w bloku
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salony w bloku mają to do siebie, że zazwyczaj są niewielkie. Z drugiej jednak strony często funkcjonują jako samodzielne pomieszczenie, w kwestii aranżacji mamy więc duże pole do popisu. Urządzanie tego wnętrza nie jest trudnym zadaniem, jeżeli tylko będziemy się trzymać ustalonego na początku planu. Pierwszym krokiem jest oczywiście zdefiniowanie stylu, na który stawiamy. W drugiej kolejności wybieramy natomiast meble. Przedstawiamy te z nich, których w naszym salonie nie powinno zabraknąć.

Kącik kawowy

Jako mieszkańcy bloku nie mamy do dyspozycji ogrodu, w którym moglibyśmy delektować się poranną kawą. Rozmiar naszych balkonów pozostawia wiele do życzenia, często nie ma tu przecież miejsca nawet na wstawienie leżaka. Dlatego też kącik służący piciu tego dodającego życiowej energii napoju powinniśmy wyznaczyć w salonie. Nie zajmie on wiele miejsca, na pewno docenimy natomiast jego obecność. Wystarczy, że w wystrój pomieszczenia wkomponujemy wygodne pufy oraz stolik Moose, na którym obok kawy zmieści się również talerzyk z kawałkiem ulubionego ciasta.

Wypoczynek z klasą

Główną funkcją, jaką pełni salon w bloku, jest zapewnienie nam warunków do wypoczynku. To właśnie w tym celu stworzono sofy oraz kanapy. Obok nich warto zainwestować również w fotele. Obecnie do najmodniejszych zaliczamy te z elementami drewnianymi, jak model dostępny na https://euforma.pl/sklep/fotele/366/. Jest on na tyle mały, że zmieści się w absolutnie każdym salonie. Co więcej, możemy wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych, dzięki czemu dopasuje się on do każdego wnętrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*