Zakup prezentu na urodziny – jak znaleźć coś unikalnego?

Zakup prezentu na urodziny – jak znaleźć coś unikalnego?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezenty na urodziny bywają do siebie mocno podobne, dlatego ciężko znaleźć coś unikalnego. Warto czasami poszukać czegoś wyjątkowego, przez co podarunek będzie lepiej zapamiętany. W tym celu można posłużyć się np. grawerunkiem. Które prezenty będą wyróżniały się na tle reszty? 

Prezenty z grawerem lub życzeniami 

Na tle podobnych prezentów będą wyróżniały się takie, które są dodatkowo spersonalizowane. Grawer z inicjałami lub wypisane życzenia sprawią, że solenizant poczuje się wyróżniony i wyjątkowy. Można umieścić je w zasadzie na wszystkim, choć popularna jest zwłaszcza biżuteria. Bardziej praktyczny może okazać się długopis lub zegarek. Ciekawym pomysłem dla palących może być zapalniczka z grawerem, którą zamówimy chociażby na stronie https://zapalniczki.eu/pl/grawer/. Można też postawić na ramkę lub pudełko z wypisanymi życzeniami, co zawsze będzie przypominało o urodzinach. 

Podarunek w wersji humorystycznej 

Ciekawym pomysłem na prezent są również podarki z odrobiną humoru. Trzeba to jednak dopasować do okazji, np. wieczoru kawalerskiego lub 18-tych urodzin. Większość osób daje wtedy nudne i typowe prezenty. Warto odwiedzić sklepy ze śmiesznymi rzeczami, gdzie pod dostatkiem jest koszulek z napisami albo nietypowych kubków. Może to być też szkło do picia alkoholu albo gra planszowa z podtekstami. Trzeba wtedy dobrać prezent do rodzaju humoru solenizanta. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*