Speed Cuberzy czyli miłośnicy układania kostek na czas

Speed Cuberzy czyli miłośnicy układania kostek na czas
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzięki kostkom Rubika możemy ćwiczyć wiele umiejętności. Przede wszystkim przydatne są do treningu cierpliwości, logicznego i kreatywnego myślenia. Dla fanów gier logicznych, jak i speedcubingu, czyli układania kostek na czas, istnieje znacznie więcej możliwości, niż klasyczne kostki Rubika. Coraz popularniejsze są kostki – skarbonki, do których wnętrza dostaniemy się po ułożeniu kombinacji.

Nowości dla fanów speedcubingu, czyli pomysłowe kostki  – skarbonki

Miłośnicy układania kostek na czas przechodzą w krótkim czasie do wysokich poziomów. Jeśli chcemy spróbować czegoś nowego, a przeszliśmy kolejne levele w klasycznych kostkach, warto zacząć przygodę z treasure box. Taka kostka wyda nam się prosta, lecz tylko z zewnątrz. Układ 3x3x3 kryje w sobie tajemniczy, zaszyfrowany schowek. Dostaniemy się do niego po opanowaniu układanki. kostka – skarbonka posiada kilka pomysłowych funkcji, które przypadną do gustu zarówno początkującym, jak i zaawansowanym speedcuberom. Plusem tego typu kostek jest zastosowanie podwójnego mechanizmu otwierania. Zatem za każdym razem, by dostać się do skarbonki, musimy użyć jednej z dwóch kombinacji. W ten sposób kostka nie szybko się znudzi.

Kolekcjonerskie gadżety dla speedcuberów w 2020 roku

W kategorii kostek do układania na czas, znajdziemy zarówno klasyczne, jak i zmodyfikowane, z dodatkowymi funkcjami. Jeśli przechodzimy na wyższe poziomy zaawansowania i każdą, kolejną kostkę traktujemy jako trofeum, warto sięgnąć po treasure box. To świetny gadżet do kolekcji speedcubera. 

Ciekawa modyfikacja kostki 3x3x3 z funkcją skarbonki z pewnością wzbudzi zainteresowanie speedcubera. Oryginalna, mocna obudowa dostosowana jest do sportowych wyczynów na czas. Podczas zamawiania kostki, możemy sobie zażyczyć gratisowe smarowanie smarem SpeedCube Professional.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*