Podstawowe zaopatrzenie jakie powinno się znaleźć w każdym pokoju hotelowym

Podstawowe zaopatrzenie jakie powinno się znaleźć w każdym pokoju hotelowym
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy hotel potrzebuje kilku podstawowych artykułów, aby zapewnić gościom komfort i dobrą opiekę. Materiały te mogą być kupowane luzem i przechowywane w szafie gospodarczej, a następnie uzupełniane w miarę potrzeb.

Mydło

Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, gdy myślisz o zaopatrzeniu hotelowym, jest prawdopodobnie mydło. Jest to szczególnie ważne, jeśli przebywasz w hotelu z dołączoną łaźnią lub basenem, a także gdy w każdym pokoju znajduje się osobista łazienka. Niezależnie czy jest to łazienka publiczna, najlepiej się w niej sprawdzą mydła w płynie, dzięki którym zachowa się większą higienę osobistą.

Papier toaletowy i chusteczki higieniczne

Papier toaletowy i chusteczki higieniczne to dwa najbardziej podstawowe przedmioty potrzebne gościom podczas pobytu w hotelu. Większość hoteli kupuje papier toaletowy hurtowo, aby nigdy go nie zabrakło. Czasami jednak, nawet jeśli kupują go dodatkowo, to i tak go brakuje, ponieważ zdarzają się sytuacje, w których goście biorą więcej niż potrzebują. Ważne jest, aby mieć oko na zapasy, aby ich nie zabrakło.

Ręczniki kąpielowe

Niektóre hotele zapewniają ręczniki kąpielowe dla swoich gości, podczas gdy inne proszą o przyniesienie własnych. Jeżeli twój hotel zapewnia ręczniki kąpielowe, ważne jest, abyś miał ich pod ręką wystarczająco dużo dla każdego gościa, który zatrzymuje się w twoim obiekcie podczas szczytów sezonu lub pracowitych weekendów. Nie chcesz, aby któryś z gości czekał na ręcznik lub musiał go użyć na basenie, ponieważ żaden nie został w jego pokoju!

Suszarka do włosów

Większość hoteli oferuje je jako część swoich standardowych udogodnień, ale nie wszystkie. Jeśli nie widzisz jednego na liście podczas zameldowania, poproś o niego tak czy inaczej! Hotele zazwyczaj pobierają za nie dodatkowe opłaty, ale warto, jeśli masz ważne plany na dzień po pobycie (lub nawet jeśli chcesz po prostu dobrze wyglądać).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*