Wtyczka, która napędzi Twój wypoczynek

Stawiasz na nowoczesny design i funkcjonalność. Dzięki estetycznym i przemyślanym rozwiązaniom możesz postawić znak równania między słowami „dom” i „komfort”. Wyjazd na urlop oznacza niezliczoną ilość zadań do wykonania. Lista spraw do załatwienia wydaje się nie kończyć, czas nagli. Ubezpieczenia już wykupione, bilety zarezerwowane, walizki spakowane.

Pozostaje zatroszczenie się od dom. Ktoś musi podlewać kwiaty, kota na szczęście można zabrać z sobą. O sprzęt elektroniczny i elektryczny podczas Twoich wakacji zadba Fibaro Wall Plug, adapter z rodziny akcesoriów obsługiwanych przez Apple HomeKit. Stanowiący krok w kierunku miniaturyzacji moduł może być obsługiwany zdalnie, a jego montaż zajmie jedynie chwilę. Natychmiast możesz cieszyć się z jego funkcjonalności.

Woda w basenie, a nie na podłodze

Spokojny urlop zaczyna się w Twojej głowie. Z Fibaro czujnikiem zalania będziesz mieć pewność, że w momencie, gdy pływasz w basenie, Twój parkiet nie zaczyna nasiąkać wodą z rozszczelnionej instalacji wodnej. To nagrodzone w obszarze designu, estetyczne urządzenie, daje znać o zmianie położenia, wahaniach temperatury, jest wodoszczelne i pracuje długo dzięki pojemnej baterii.

Jak inne akcesoria wsparte technologia Z-wave, czujnik komunikuje się z pozostałymi pokrewnymi sprzętami i pozostaje w kontakcie z Tobą. Dzięki temu możesz odpoczywać, mając pewność, że w razie konieczności na czas zareagujesz na wszelkie niebezpieczeństwa w postaci pożaru, czy zalania. Sprzęty połączone dzięki domowej sieci Wi-Fi mogą również symulować obecność domowników, odstraszając ewentualnych włamywaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 1 =