Najlepsze światło do czytania w łóżku – kinkiety

Najlepsze światło do czytania w łóżku – kinkiety
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Relaks z książką czy ulubionym magazynem po intensywnym dniu jest świetnym sposobem na odstresowanie i odpoczynek. Wieczorna lektura wymaga jednak odpowiedniego oświetlenia. Idealnym rozwiązaniem wydaje się kinkiet nad łóżko. Połączenie estetyki i funkcjonalności kinkietu z pewnością zostanie docenione przez wieczorowych czytelników.

Oświetlenie do sypialni

Kinkiety dostępne są w różnych wariantach, jednak jeśli jesteśmy nastawieni na wieczorne czytanie, powinniśmy w takim wypadku zainteresować się oświetleniem ściennym, które ma możliwość regulacji kąta padania światła. Dzięki temu będziemy mogli rozpraszać światło według potrzeb. Lampy ścienne, które nie posiadają regulacji, również mogą służyć nam za oświetlenie do czytania, a jednocześnie stanowić element dekoracji wnętrza. Warto przyjrzeć się modelom, których klosz skonstruowany jest w taki sposób, że światło wydostaje się zarówno górą, jak i dołem. Takie rozproszenie światła nie tylko świetnie wygląda, ale również pozwala na wygodne czytanie w łóżku.

Kinkiet ścienny – funkcjonalne oświetlenie

Tego typu lampy w sklepie we Wrocławiu dostępne są w wielu wariantach, a więc bez problemu dopasujemy odpowiadający nam kinkiet. Oświetlenie tego typu doskonale sprawdzi się w połączeniu z żarówkami typu Smart, których intensywność świecenia oraz barwę dostosowywać możemy według potrzeb za pomocą smartfona czy tabletu. Jeśli jednak wolimy żarówki standardowe, to w przypadku lamp do czytania najlepiej sprawdzą się te o ciepłej barwie. Co więcej, jeśli stawiamy na energooszczędność, warto wybrać żarówki LED.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*