Na czym można umieścić nadruk?

Na czym można umieścić nadruk?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozdawanie materiałów promocyjnych związanych z firmą jest popularną formą zainteresowania klienta i przykucia jego uwagi. Każdy bowiem lubi otrzymywać upominki, nawet jeśli jest to drobiazg o niewielkiej wartości. Dodatkowym atutem jest dostosowanie przedmiotu do zakresu działalności przedsiębiorstwa czy rodzaju wydarzenia. Na czym zatem można umieścić swój nadruk? Możliwości jest mnóstwo.

Oznacz to i owo

Gadżety reklamowe z nadrukiem kojarzone są zazwyczaj z długopisami, brelokami i smyczami do kluczy. To zdecydowanie najczęściej spotykane przedmioty rozdawane na targach i innych imprezach poza naklejkami i przypinkami. Do mniej spotykanych należą piłki plażowe lub otwieracze charakterystyczne głównie dla sektora gastronomicznego.

W przypadku bardziej ekskluzywnych branż są to kubki termiczne czy pendrive’y dodawane do zakupów. Specjalnie opakowane cukierki z widocznym logo coraz częściej pełnią funkcję bonusową do różnego rodzaju zamówień lub stanowią formę przekąski dla odwiedzających stoisko czy firmę gości. Mnogość sposobów personalizacji i rzeczy jej podatnych sprawia, że jest w czym wybierać.

Wybieraj i przebieraj

Jeśli zależy nam nie tylko na pojedynczej jednostce, ale naszym celem jest wprowadzenie reklamy do obiegu i funkcjonowaniu wizerunku w przestrzeni miejskiej, warto wybrać dział odzieżowy. O ile koszulki będące jednym z głównych elementów ubioru nie zawsze trafią w gust użytkowników tak zyskujące na popularności torby bawełniane i worki z pewnością posłużą, chociażby w codziennych zakupach.

Sprzyjają temu obecnie powszechne apele o ograniczenie zużycia plastiku i coraz większa liczba osób biorąc sobie do serca te nawoływania, wybiera ekologiczne rozwiązania. Na tego typu torbie możemy wykonać nadruk o dowolnej liczbie kolorów metodą sitodruku będącą najbardziej ekonomiczną wersją znakowania. Innym wariantem jest wgrzewanie folii flex lub flock charakteryzującą się większą trwałością i wyrazistością.

Te same metody stosowane są w przypadku t-shirtów, bluz i pozostałych częściach garderoby.  W dobie rozwijającego się rynku reklamowego nadruk możemy umieścić nie tylko na tkaninach, ale także przedmiotach codziennego użytku. Jeśli mamy indywidualny pomysł na nietuzinkową koszulkę również nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać dla siebie specjalny wariant. Daje to gwarancję oryginalności i niepowtarzalności w tłumie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*