Jakie drzwi wstawić w łazience?

Jakie drzwi wstawić w łazience?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas projektowania lub remontowania łazienki, wybór drzwi często schodzi na drugi plan. Warto jednak zwrócić na tę kwestię większą uwagę, ponieważ odpowiednio dobrane drzwi mogą optycznie powiększyć przestrzeń, ułatwić dostęp do pomieszczenia, a także poprawić jego wygląd.

Rozwiązania dla małych przestrzeni

Jednym z popularnych rozwiązań dla małych pomieszczeń są drzwi przesuwne. Pozwalają one zaoszczędzić przestrzeń, oferując dużo większe możliwości w kwestii rozmieszczenia armatury i układu szafek. Inną, wartą rozważenia propozycją, są drzwi z nieprzezroczystymi szklanymi panelami. Dzięki nim łazienka będzie miała dostęp do naturalnego światła z sąsiednich pokoi bez narażania prywatności przebywających w niej osób.

Rozwiązania dla dużych łazienek

W przypadku dużych łazienek, bez wahania można zdecydować się na drewniane drzwi wahadłowe. Ich prostota i wszechstronność pozwala im wyglądać naturalnie w różnorodnie urządzonych pomieszczeniach. Jeżeli drzwi drewniane to zbyt duże obciążenie dla portfela, wówczas dobrym rozwiązaniem będą drzwi okleinowane. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz oklein, od naturalnych poprzez bardziej syntetyczne, aż po różnorodne laminaty. Warto zapoznać się z ofertą na http://www.mtdom.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*