Jakie akcesoria warto wozić ze sobą w samochodzie w razie ewentualnych awarii?

Jakie akcesoria warto wozić ze sobą w samochodzie w razie ewentualnych awarii?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Awaria samochodu, szczególnie podczas podróży, to zawsze nieprzyjemna sytuacja. Warto być przygotowanym na taką ewentualność. Niezastąpione w takim przypadku jest posiadanie ubezpieczenia obejmującego pomoc drogową. Czasem jednak mamy do czynienia z drobną awarią, z którą możemy sobie poradzić sami. Żeby tak się stało, powinniśmy mieć w samochodzie akcesoria, które nam pomogą.

Wyposażenie samochodowego bagażnika

Podstawowa rzecz to posiadanie koła zapasowego. Przebicie opony to jedna z najczęstszych nieprzyjemnych przygód w podróży. Poradzimy sobie z tym problemem, jeżeli w naszym bagażniku znajduje się klucz do kół i lewarek, który można nabyć pod adresem https://www.franceauto.pl/akcesoria-samochodowe/lewarki.

Niezbędny będzie także zestaw kluczy i śrubokręty. Przydadzą się, kiedy dojdzie do obluzowania jakiegoś elementu, potrzeby dokręcenia śruby lub nakrętki. Niezbędne także mogą się okazać podczas przewozu nart, rowerów czy większego bagażu. Warto także wozić ze sobą zestaw odpowiednich żarówek i bezpieczników. Niezwykle ważne są również akcesoria, dzięki którym zadbamy o zdrowie i bezpieczeństwo podróżnych. To przede wszystkim dobrze wyposażona apteczka, kamizelki odblaskowe, folia termiczna i trójkąt ostrzegawczy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*