Jak firma może pokazać pracownikom, że o nich myśli?

Jak firma może pokazać pracownikom, że o nich myśli?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zadowolony pracownik nie odejdzie z firmy i nie zasili szeregów konkurencji. Co więcej, będzie pracował intensywniej na rzecz wspólnego sukcesu. Jeszcze kilka lat temu z uwagi na wysokie bezrobocie, to podwładni musieli się bardziej starać o zachowanie stanowiska. Obecnie ich utrzymanie w zespole spędza sen z powiek niejednemu pracodawcy. Poza satysfakcjonującymi warunkami zatrudnienia pracownikom warto okazać wdzięczność także drobnymi gestami.

Życzenia przy różnych okazjach

Kartki dla firm wpisują się w celebrowanie świąt z podwładnymi. Ich cena jest symboliczna, zwłaszcza gdy znajdzie się dobrą drukarnię internetową. Nie sposób natomiast nomen omen przecenić ich znaczenia w budowaniu życzliwych relacji pomiędzy osobami zatrudnionymi w danym przedsiębiorstwie.

Wspólne celebrowanie może oczywiście przyjmować bardziej rozbudowany charakter, kiedy przełożeni organizują nieformalne spotkanie w biurze czy nawet przyjęcie w renomowanej restauracji. Jeżeli jednak budżet firmy nie udźwignie takiego wydatku, na początek sprawdzą się znacznie mniejsze gesty. Życzenia świąteczne to jeden z nich.

Pamiętając o urodzinach

W czasach nowoczesnych technologii pamiętanie o datach ważnych dla poszczególnych pracowników nie jest problemem. Komputer czy aplikacja w telefonie przypomną o nich z wyprzedzeniem. Właściciele firm powinni korzystać z takich ułatwień i wręczać podwładnym raz do roku kartki z okazji urodzin lub firmowego jubileuszu.

Podobnie jak życzenia świąteczne nie wymaga to ani pieniędzy, ani też biegania po sklepach. Wystarczy zamówić kartkę w drukarni internetowej lub kupić ją w specjalnych sklepach takich jak https://zaproszenia-przemysl.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*