Czy sprowadzanie aut powypadkowych jest opłacalne?

Czy sprowadzanie aut powypadkowych jest opłacalne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na polskim rynku motoryzacyjnym można spotkać zarówno uczciwych handlarzy, jak i tych nieco mniej uczciwych. Ci pierwsi oferują samochody całkowicie bezwypadkowe, bez ukrywania przeszłości samochodu, natomiast ci drudzy mają nieco więcej za uszami, oferując pojazdy kupione za małe pieniądze, naprawione po wypadku, które w późniejszym czasie są wystawiane w atrakcyjnych cenach, jako pojazdy bezwypadkowe.

Sprowadzanie samochodu zza zachodniej granicy zaczyna już powoli odchodzić do lamusa i wiele osób próbuje pozyskać samochód z USA, gdzie jest ogólnodostępna baza pojazdów, w której przy pomocy numeru VIN można dowiedzieć się wszystkiego na temat wypadkowości czy przebiegu. Auta z USA uszkodzone coraz częściej są wybierane przez Polaków, z tego względu, że pojazdy te są zdecydowanie tańsze niż w przypadku samochodów kupionych w Europie.

W jaki sposób zakupić auto z USA?

Największym problemem sprowadzenia samochodów z Ameryki jest przede wszystkim odległość. Przy wykonywaniu tej samej czynności z Europy, nie ma problemu z załatwieniem transportu czy wszelakich formalności celnych. W przypadku sprowadzania samochodu z USA należy liczyć się z cłem, innymi formalnościami do załatwienia, a także kwestią transportu. Na rynku dostępna jest firma https://www.amer-auto.pl/, która oferuje załatwienie formalności od A do Z, odbierając gotowe auto już w Polsce. Dzięki istnieniu takich firm, klient ma możliwość zakupu samochodu zarówno od osób prywatnych, jak i od ubezpieczalni, które wystawiają uszkodzone samochody na liczne licytacje dostępne w USA.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*